Biuro rozliczeń zagranicznych Wrocław

Jeśli chcesz szybko i kompleksowo zrealizować zwrot podatku z zagranicy, skontaktuj się z naszym biurem. Pomożemy Ci odzyskać podatek z Niemiec, Holandii, Austrii i Belgi. 

Dokumenty niezbędne do rozliczenia podatku to:

 • Formularz Internova-Tax,

 • Karta podatkowa z kraju, w którym pracowałeś,

 • Zaświadczenie o dochodach podbite w polskim urzędzie skarbowym (znajdziesz je w naszym formularzu).

Opracowanie otrzymanego od Ciebie kompletu dokumentów zajmie nam maksymalnie 3 dni robocze. W pierwszej kolejności wykonamy dla Ciebie bezpłatną kalkulację aby poinformować Cię ile zwrotu podatku z zagranicy otrzymasz. Następnym krokiem jest sporządzenie deklaracji podatkowej i wysłanie jej do zagranicznego urzędu skarbowego. Średni czas oczekiwania na zwrot podatku to 3 do 6 miesięcy.

Dlaczego warto rozliczyć swój podatek z zagranicy? Odpowiedź jest oczywista.

Pieniądze, które możesz otrzymać z zagranicznego urzędu skarbowego to dodatkowy zastrzyk gotówki, który nie podlega dodatkowemu opodatkowaniu. Możesz je przeznaczyć na co tylko masz ochotę. Nasze biuro zajmie się wszelkimi formalnościami, a Ty ciesz się dodatkową gotówką.

Biuro podatkowe Internova-Tax to zespół wyłącznie wykwalifikowanych i uprawnionych księgowych, którzy są na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami podatkowymi. Zagraniczne prawo podatkowe to nasza specjalność. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, przedstawiając rozwiązania na najwyższym poziomie. Dopasowujemy się do potrzeb Klientów i staramy się uzyskać dla nich zwrot pieniędzy w jak najkrótszym czasie. Sporządzamy deklaracje podatkowe wykorzystując wszystkie możliwe ulgi podatkowe, w związku z czym nasi klienci otrzymują zazwyczaj bardzo wysokie zwroty podatku.

Skontaktuj się z naszym biurem aby otrzymać informację jaki formularz jest konieczny do wypełnienia w Twoim przypadku, jak go wypełnić i jakie dokumenty załączyć.

W czym się specjalizujemy?

Internova-Tax specjalizuje się w zwrotach podatku z zagranicy oraz wszelkich usługach z tym powiązanych. Jeśli jest taka potrzeba zrealizujemy dla Ciebie również:

 • rozliczenie Pit36+zg do polskiego urzędu skarbowego,

 • rejestrację konta bankowego w zagranicznym urzędzie skarbowym,

 • zwrot dodatku do ubezpieczenia Zorgtoeslag z Holandii,

 • rozmowę telefoniczną z niemieckim, holenderskim, austriackim lub belgijskim urzędem skarbowym,

 • tłumaczenia pism.


Zwrot podatku z zagranicy „krok po kroku”:

 1. Skontaktuj się z naszym konsultantem i otrzymaj na adres e-mail lub adres domowy komplet dokumentów potrzebnych do rozliczenia.

 2. Wypełnij otrzymane dokumenty, przeczytaj i podpisz umowę, załącz kartę podatkową i zaświadczenie o dochodach, a następnie odeślij cały komplet do naszego biura.

 3. Odpocznij i poczekaj na zwrot podatku z zagranicy. Średni czas oczekiwania na decyzję podatkową z zagranicznego urzędu to 3 do 6 miesięcy. Pamiętaj, że jeśli kwota na decyzji podatkowej różni się od kwoty wyliczonej przez nas, złożymy stosowne odwołanie.


Zwrot podatku z Niemiec Wrocław, zwrot podatku z Holandii Wrocław, zwrot podatku z Asutrii Wrocław, zwrot podatku z Belgii Wrocław

Sprawdź zakładkę Nasze Punkty i znajdź najbliższy dla siebie Punkt Obsługi Klienta Internova-Tax.

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z gotowego formularzu podatkowego i wprowadź niezbędne dane podatnika.

Click Here
Ochrona danych osobowych*
Polityka prywatności*

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERNOVA-TAX, ul. Strzelców Bytomskich 7, 45-084 Opole, NIP: 7542755951, REGON: 160039185. Przetwarzamy Państwa dane w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego.

Copyright © 2023 Internova-tax