Zwrot podatku z zagranicy Opole

Doskonale znamy się na podatkach, zagranicznych rozliczeniach i zasiłkach na dzieci.

Biuro rozliczeń zagranicznych Opole

Pomożemy Ci w rozliczeniu podatku z zagranicy i uzyskaniu zwrotu z Niemiec, Holandii, Austrii lub Belgii…ale nie tylko. Oprócz rozliczeń zagranicznych, nasze biuro Internova-Tax zajmuje się również wszystkimi dodatkowymi usługami z tym powiązanymi.

Jeśli potrzebujesz, nasi specjaliści zrealizują dla Ciebie również:

 • rozliczenie Pit36+zg do polskiego urzędu skarbowego,

 • rejestrację konta bankowego w zagranicznym urzędzie skarbowym,

 • zwrot dodatku do ubezpieczenia Zorgtoeslag z Holandii,

 • rozmowę telefoniczną z niemieckim, holenderskim, austriackim lub belgijskim urzędem skarbowym,

 • tłumaczenia pism.

Więcej informacji na temat dodatkowych usług znajdziesz w zakładce Inne usługi.

Nasz zespół składa się wyłącznie z doświadczonych i kompetentnych osób. Stawiamy na ciągły rozwój i szkolenia z zakresu podatków zarówno polskich jak i zagranicznych. Dzięki temu połączeniu jesteśmy w stanie świadczyć kompleksowe usługi podatkowe na najwyższym poziomie.

Rozlicz się z Internova-Tax w trzech krokach:

 1. Skontaktuj się z naszym konsultantem i otrzymaj na adres e-mail lub adres domowy komplet dokumentów potrzebnych do rozliczenia.

 2. Wypełnij otrzymane dokumenty, przeczytaj i podpisz umowę, załącz kartę podatkową i zaświadczenie o dochodach, a następnie odeślij cały komplet do naszego biura.

 3. Odpocznij i poczekaj na zwrot podatku z zagranicy. Średni czas oczekiwania na decyzję podatkową z zagranicznego urzędu to 3 do 6 miesięcy. Pamiętaj, że jeśli kwota na decyzji podatkowej różni się od kwoty wyliczonej przez nas, złożymy stosowne odwołanie.

Nie wiesz, jak zacząć cały proces? Konsultanci naszego biura rozliczeń zagranicznych Internova-Tax przeprowadzą Cię przez wszystkie formalności. Gwarantujemy, że do każdego podatnika podchodzimy w sposób profesjonalny i indywidualny. Dopasowujemy się do potrzeb Klientów i staramy się uzyskać dla nich zwrot pieniędzy w jak najkrótszym czasie. Sporządzamy deklaracje podatkowe wykorzystując wszystkie możliwe ulgi podatkowe, w związku z czym nasi klienci otrzymują zazwyczaj bardzo wysokie zwroty podatku.

Jak wygląda rozliczenie podatku z zagranicy? O zwrot podatku może starać się każda osoba, która legalnie pracowała za granicą, a od jej wynagrodzenia potrącane były zaliczki na podatek dochodowy. Jeśli pracowałeś lub planujesz pracować za granicą zapoznaj się z tym, jak wygląda proces rozliczenia w danym kraju.

Z zagranicznym urzędem skarbowym, podatek możesz rozliczyć nawet do 5 lat wstecz.

 • Austria - rozliczamy 5 lat wstecz

 • Niemcy - rozliczamy 4 lat wstecz

 • Belgia - rozliczamy 3 lata wstecz

 • Holandia - rozliczamy 5 lat wstecz

Przy ubieganiu się o zwrot nadpłaconego podatku z zagranicy (Niemcy, Austria, Holandia, Belgia) pamiętaj o tym, że rok podatkowy pokrywa się z rokiem kalendarzowym – to znaczy, że rozpoczyna się 1 stycznia danego roku podatkowego, a kończy 31 grudnia.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – już dziś odzyskaj swój nadpłacony za granicą podatek.

W Internova-Tax nie musisz wypełniać skomplikowanych formularzy w obcym języku. Nasi pracownicy zrobią to za Ciebie. Pamiętaj, że jeśli masz pytania lub wątpliwości to jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym konsultantem telefonicznie, e-mailowo lub sprawdź zakładkę Nasze Punkty i znajdź najbliższy dla siebie Punkt Obsługi Klienta Internova-Tax.

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z gotowego formularzu podatkowego i wprowadź niezbędne dane podatnika.

Click Here
Ochrona danych osobowych*
Polityka prywatności*

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERNOVA-TAX, ul. Strzelców Bytomskich 7, 45-084 Opole, NIP: 7542755951, REGON: 160039185. Przetwarzamy Państwa dane w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego.

Copyright © 2023 Internova-tax