Biuro rozliczeń zagranicznych Bydgoszcz

W biurze podatkowym Internova-Tax szybko i kompleksowo zrealizujesz zwrot podatku z zagranicy. Pomożemy Ci odzyskać podatek z państw takich jak Niemcy, Holandia, Austria i Belgia.

Zwrot podatku z zagranicy przysługuje każdej osobie, która legalnie pracowała w danym kraju, a pracodawca potrącał zaliczki na podatek od wynagrodzenia. Podatek zapłacony za granicą przez Twojego pracodawcę może być w różnej wysokości. Istnieją również sytuacje w których pracodawca nie ma obowiązku w ogóle odprowadzać za Ciebie podatku. Z tego powodu czasem rozliczenie z zagranicy może być nieopłacalne lub się wiązać z dopłatą. Na sumę zwrotu podatku główny wypływ ma właśnie wysokość odprowadzonych zaliczek na podatek oraz jego stosunek do sumy uzyskanych globalnie dochodów.

Zawsze staramy się odzyskać dla naszych klientów całość odprowadzonego podatku, jednak nie zawsze jest możliwość. Każde państwo chce, aby płacono w nim jak najwyższe podatki, każde z tych charakteryzuje również inne prawo podatkowe. Dlatego do każdego rozliczenia podatkowego z zagranicy należy podejść w sposób indywidualny.

Jeśli zdecydujesz się na rozliczenie z wykazaniem poniesionych kosztów oraz ulg podatkowych możesz uzyskać naprawdę spory zwrot pieniędzy. Ulgi podatkowe pomagają też w uniknięciu dopłaty.

Przed każdym rozliczeniem wykonujemy skrupulatną kalkulację, czyli analizę dochodu i podatku zapłaconego za granicą. Uwzględnimy również wszystkie możliwe ulgi podatkowe, do których przysługuje Ci prawo. Do Twojej decyzji należeć będzie czy wyliczony wstępnie zwrot podatku skłoni Cię do przesłania deklaracji podatkowej do zagranicznego urzędu skarbowego.

Dokumenty niezbędne do rozliczenia podatku to:

  • Formularz Internova-Tax,

  • Karta podatkowa z kraju, w którym pracowałeś,

  • Zaświadczenie o dochodach podbite w polskim urzędzie skarbowym (znajdziesz je w naszym formularzu).

Opracowanie otrzymanego od Ciebie kompletu dokumentów zajmie nam maksymalnie 3 dni robocze. W pierwszej kolejności wykonamy dla Ciebie bezpłatną kalkulację aby poinformować Cię ile zwrotu podatku z zagranicy otrzymasz. Następnym krokiem jest sporządzenie deklaracji podatkowej i wysłanie jej do zagranicznego urzędu skarbowego. Średni czas oczekiwania na zwrot podatku to 3 do 6 miesięcy.

Odprowadzony za granicą podatek możesz odzyskać nawet za lata wstecz.

Niemcy – maksymalnie do 4 lat wstecz,

Holandia – maksymalnie do 5 lat wstecz,

Austria – maksymalnie do 5 lat wstecz,

Belgia – maksymalnie do 3 lat wstecz.

Internova-Tax to biuro rachunkowe, którego specjalizacja polega na pomocy Polakom, którzy wyjeżdżają do pracy za granicę. Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę administracyjną z Niemiec, Holandii, Austrii i Belgii. Zajmujemy się sporządzaniem deklaracji podatkowych do zagranicznych urzędów skarbowych takich jak np. Finanzamt czy Belastingdienst. Pomagamy także w otrzymaniu zasiłków na dzieci.

Jeśli jest taka potrzeba nasi specjaliści zrealizują dla Ciebie również:

  • rozliczenie Pit36+zg do polskiego urzędu skarbowego,

  • rejestrację konta bankowego w zagranicznym urzędzie skarbowym,

  • zwrot dodatku do ubezpieczenia Zorgtoeslag z Holandii,

  • rozmowę telefoniczną z niemieckim, holenderskim, austriackim lub belgijskim urzędem skarbowym,

  • tłumaczenia pism.

Biuro podatkowe Internova-Tax zatrudnia tylko i wyłącznie wykwalifikowanych i uprawnionych księgowych, którzy bieżąco uczestniczą w szkoleniach ze zmieniających się przepisów podatkowych. Zagraniczne prawo podatkowe to nie tylko nasza specjalność, ale również pasja. Każdy Klient może liczyć u nas na indywidualne podejście i rozwiązania na najwyższym poziomie. Dopasowujemy się do potrzeb Klientów i staramy się uzyskać dla nich maksymalny zwrot pieniędzy w jak najkrótszym czasie. Sporządzamy deklaracje podatkowe wykorzystując wszystkie możliwe ulgi podatkowe, w związku z czym nasi klienci otrzymują zazwyczaj bardzo wysokie zwroty podatku. Dbamy również o jak najniższe dopłaty podatku do urzędów zagranicznych.

zwrot podatku z Niemiec Bydgoszcz, zwrot podatku z Holandii Bydgoszcz, zwrot podatku z Austrii Bydgoszcz, zwrot podatku z Belgii Bydgoszcz

Sprawdź zakładkę Nasze Punkty i znajdź najbliższy dla siebie Punkt Obsługi Klienta Internova-Tax.


Formularz kontaktowy

Skorzystaj z gotowego formularzu podatkowego i wprowadź niezbędne dane podatnika.

Click Here
Ochrona danych osobowych*
Polityka prywatności*

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERNOVA-TAX, ul. Strzelców Bytomskich 7, 45-084 Opole, NIP: 7542755951, REGON: 160039185. Przetwarzamy Państwa dane w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego.

Copyright © 2023 Internova-tax