Zwrot podatku z zagranicy Kraków

Jeśli chcesz szybko i kompleksowo zrealizować zwrot podatku z zagranicy, skontaktuj się z naszym biurem. Pomożemy Ci odzyskać podatek z Niemiec, Holandii, Austrii i Belgi.

Biuro rozliczeń zagranicznych Kraków

Dokumenty, które są potrzebne do rozliczenia podatku to:

 • Formularz Internova-Tax,

 • Karta podatkowa z kraju, w którym pracowałeś,

 • Zaświadczenie o dochodach podbite w polskim urzędzie skarbowym (znajdziesz je w naszym formularzu).

Nie masz potrzebnych do rozliczenia dokumentów? Nic straconego. Nasi specjaliści pomogą Ci w odzyskaniu kart podatkowych z kraju, w którym pracowałeś: Jaroopgave (jarograf), Lohnsteuerbescheinigung, Lohnzettel czy Loonfiche.

Opracowanie otrzymanego od Ciebie kompletu dokumentów zajmie nam maksymalnie 3 dni robocze. W pierwszej kolejności wykonamy dla Ciebie bezpłatną kalkulację aby poinformować Cię ile zwrotu podatku z zagranicy otrzymasz. Następnym krokiem jest sporządzenie deklaracji podatkowej i wysłanie jej do zagranicznego urzędu skarbowego. Średni czas oczekiwania na zwrot podatku to 3 do 6 miesięcy.

Dlaczego warto rozliczyć swój podatek z zagranicy? Odpowiedź jest prosta?

Zwrot podatku, który masz szanse otrzymać z zagranicznego urzędu skarbowego to dodatkowy zastrzyk gotówki, który nie podlega dodatkowemu opodatkowaniu. Możesz te pieniądze przeznaczyć na co tylko masz ochotę. Pozwól nam zająć się wszelkimi formalnościami, abyś Ty mógł cieszyć się dodatkową gotówką.

Biuro podatkowe Internova-Tax tworzy wykwalifikowany i doświadczony zespół księgowych, którzy są na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami podatkowymi. Specjalizujemy się nie tylko w zagranicznym, ale również w polskim prawie podatkowym. Każdemu Klientowi przedstawiamy indywidualne rozwiązanie na najwyższym poziomie. Dopasowujemy się do potrzeb Klientów i staramy się uzyskać dla nich zwrot pieniędzy w jak najkrótszym czasie. Sporządzamy deklaracje podatkowe wykorzystując wszystkie możliwe ulgi podatkowe, w związku z czym nasi klienci otrzymują zazwyczaj bardzo wysokie zwroty podatku.

Jeśli nie wiesz jaki formularz jest konieczny do wypełnienia w Twoim przypadku, skontaktuj się z naszym biurem. Otrzymasz kompletną informację i instrukcję.

Internova-Tax specjalizuje się w zwrotach podatku z zagranicy oraz wszelkich usługach z tym powiązanych. Jeśli jest taka potrzeba zrealizujemy dla Ciebie również:

 • rozliczenie Pit36+zg do polskiego urzędu skarbowego,

 • rejestrację konta bankowego w zagranicznym urzędzie skarbowym,

 • zwrot dodatku do ubezpieczenia Zorgtoeslag z Holandii,

 • rozmowę telefoniczną z niemieckim, holenderskim, austriackim lub belgijskim urzędem skarbowym,

 • tłumaczenia pism.

Zwrot podatku z zagranicy „krok po kroku”:

 1. Skontaktuj się z naszym konsultantem i otrzymaj na adres e-mail lub adres domowy komplet dokumentów potrzebnych do rozliczenia.

 2. Wypełnij otrzymane dokumenty, przeczytaj i podpisz umowę, załącz kartę podatkową i zaświadczenie o dochodach, a następnie odeślij cały komplet do naszego biura.

 3. Odpocznij i poczekaj na zwrot podatku z zagranicy. Średni czas oczekiwania na decyzję podatkową z zagranicznego urzędu to 3 do 6 miesięcy. Pamiętaj, że jeśli kwota na decyzji podatkowej różni się od kwoty wyliczonej przez nas, złożymy stosowne odwołanie.

Sprawdź zakładkę Nasze Punkty i znajdź najbliższy dla siebie Punkt Obsługi Klienta Internova-Tax.

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z gotowego formularzu podatkowego i wprowadź niezbędne dane podatnika.

Click Here
Ochrona danych osobowych*
Polityka prywatności*

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERNOVA-TAX, ul. Strzelców Bytomskich 7, 45-084 Opole, NIP: 7542755951, REGON: 160039185. Przetwarzamy Państwa dane w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego.

Copyright © 2023 Internova-tax