Zwrot podatku z zagranicy Warszawa

Chcesz skutecznie i kompleksowo rozliczyć swój podatek z zagranicy? Wejdź w zakładkę zwrot podatku i wybierz kraj rozliczenia: Niemcy, Holandia, Belgia lub Austria. Pobierz nasz formularz, a następnie wypełnij go i wyślij na adres naszego biura.

Biuro rozliczeń zagranicznych Warszawa - co nas wyróżnia?

Nasz zespół składa się wyłącznie z wykwalifikowanych księgowych, posiadających odpowiednie uprawnienia. Umowa z naszym biurem jest czytelna i przejrzysta, opracowana w sposób korzystny dla Klienta. Opłaty dokonujesz dopiero po podpisaniu umowy z naszym biurem.

Naszym Klientom oferujemy wsparcie na każdym etapie współpracy. Nie zostawiamy żadnych pytań bez odpowiedzi, a powierzone nam zadania wykonujemy sumiennie i terminowo. Z Internova-Tax nie musisz bać się skomplikowanego urzędowego języka, ponieważ przekształcimy go dla Ciebie na proste i zrozumiałe formuły.

Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w odzyskiwaniu podatku z zagranicy z zagranicznych Urzędów Skarbowych, bezproblemowo uzyskamy dla Ciebie usługę zwrotu podatku z zagranicy dla wybranego państwa w którym pracowałeś.

Oprócz oferty związanej ze zwrotem podatku z zagranicy oferujemy także dodatkowe usługi z tym powiązane.

Jeśli potrzebujesz, nasi specjaliści zrealizują dla Ciebie:

 • rozliczenie Pit36+zg do polskiego urzędu skarbowego,

 • rejestrację konta bankowego w zagranicznym urzędzie skarbowym,

 • zwrot dodatku do ubezpieczenia Zorgtoeslag z Holandii,

 • rozmowę telefoniczną z niemieckim, holenderskim, austriackim lub belgijskim urzędem skarbowym,

 • tłumaczenia pism.

Więcej informacji na temat dodatkowych usług znajdziesz w zakładce Inne usługi.

Jakie dokumenty są potrzebne do rozliczenia podatku z zagranicy?

 • Formularz Internova-Tax,

 • Karta podatkowa z kraju, w którym pracowałeś,

 • Zaświadczenie o dochodach podbite w polskim urzędzie skarbowym (znajdziesz je w naszym formularzu).

Zwrot podatku z zagranicy krok po kroku:

 1. Skontaktuj się z naszym konsultantem i otrzymaj na adres e-mail lub adres domowy komplet dokumentów potrzebnych do rozliczenia.

 2. Wypełnij otrzymane dokumenty, przeczytaj i podpisz umowę, załącz kartę podatkową i zaświadczenie o dochodach, a następnie odeślij cały komplet do naszego biura.

 3. Odpocznij i poczekaj na zwrot podatku z zagranicy. Średni czas oczekiwania na decyzję podatkową z zagranicznego urzędu to 3 do 6 miesięcy. Pamiętaj, że jeśli kwota na decyzji podatkowej różni się od kwoty wyliczonej przez nas, złożymy stosowne odwołanie.

Na wstępie sporządzimy dla Ciebie bezpłatną wstępną kalkulacje, która przedstawi jaki zwrot podatku z zagranicy otrzymasz i dopiero po Twojej akceptacji wyślemy rozliczenie do zagranicznego urzędu skarbowego.

W Internova-Tax nie musisz wypełniać skomplikowanych formularzy w obcym języku. Nasi pracownicy zrobią to za Ciebie. Pamiętaj, że jeśli masz pytania lub wątpliwości to jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Skontaktuj się z naszym konsultantem telefonicznie, e-mailowo lub sprawdź zakładkę Nasze Punkty i znajdź najbliższy dla siebie Punkt Obsługi Klienta Internova-Tax.

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z gotowego formularzu podatkowego i wprowadź niezbędne dane podatnika.

Click Here
Ochrona danych osobowych*
Polityka prywatności*

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERNOVA-TAX, ul. Strzelców Bytomskich 7, 45-084 Opole, NIP: 7542755951, REGON: 160039185. Przetwarzamy Państwa dane w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego.

Copyright © 2023 Internova-tax