Zwrot podatku z zagranicy Gdynia

Zwrot podatku z zagranicy Zabrze

Odkryj możliwość odzyskania części swoich zarobków z zagranicznego urzędu skarbowego!
Pomożemy Ci odzyskać podatek z Niemiec, Holandii, Austrii i Belgii.

Biuro rozliczeń zagranicznych Zabrze

Dokumenty niezbędne do rozliczenia podatku to:

 • Formularz Internova-Tax,

 • Karta podatkowa z kraju, w którym pracowałeś,

 • Zaświadczenie o dochodach podbite w polskim urzędzie skarbowym (znajdziesz je w naszym formularzu).

Opracowanie otrzymanego od Ciebie kompletu dokumentów zajmie nam maksymalnie 3 dni robocze. W pierwszej kolejności wykonamy dla Ciebie bezpłatną kalkulację aby poinformować Cię ile zwrotu podatku z zagranicy otrzymasz. Następnym krokiem jest sporządzenie deklaracji podatkowej i wysłanie jej do zagranicznego urzędu skarbowego. Średni czas oczekiwania na zwrot podatku to 3 do 6 miesięcy.

Dlaczego Warto Rozliczyć Swój Podatek z Zagranicy?

Pieniądze uzyskane z zagranicznego urzędu skarbowego to doskonała okazja na zwiększenie swoich środków finansowych. Co najlepsze, te fundusze nie podlegają dodatkowemu opodatkowaniu. Możesz dowolnie dysponować tymi środkami, realizując swoje pragnienia i cele. My zajmiemy się wszelkimi formalnościami, a Ty ciesz się dodatkową gotówką.

W biurze Internova-Tax pracują wyłącznie wykwalifikowani i uprawnieni księgowi, którzy doskonale orientują się w zmieniających się przepisach podatkowych. Specjalizujemy się w zagranicznym prawie podatkowym, by skutecznie reprezentować Twoje interesy. Dla nas każdy Klient jest wyjątkowy, dlatego oferujemy indywidualne rozwiązania na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest uzyskanie dla Ciebie jak najwyższego zwrotu pieniędzy w jak najszybszym czasie. Przygotowujemy deklaracje podatkowe z wykorzystaniem wszelkich dostępnych ulg, dzięki czemu nasi Klienci cieszą się zwykle wysokimi zwrotami podatku.

Twoje pieniądze z zagranicznego urzędu skarbowego mogą stać się Twoim dodatkowym źródłem środków. Skontaktuj się z nami już dziś, a nasi eksperci pomogą Ci w uzyskaniu Twojego zasłużonego zwrotu podatku. Bądź mądry finansowo – wybierz Internova-Tax!

W czym się specjalizujemy?

Internova-Tax specjalizuje się w zwrotach podatku z zagranicy oraz wszelkich usługach z tym powiązanych. Jeśli jest taka potrzeba zrealizujemy dla Ciebie również:

 • rozliczenie Pit36+zg do polskiego urzędu skarbowego,

 • rejestrację konta bankowego w zagranicznym urzędzie skarbowym,

 • zwrot dodatku do ubezpieczenia Zorgtoeslag z Holandii,

 • rozmowę telefoniczną z niemieckim, holenderskim, austriackim lub belgijskim urzędem skarbowym,

 • tłumaczenia pism.


Zwrot podatku z zagranicy „krok po kroku”:

 1. Skontaktuj się z naszym konsultantem i otrzymaj zestaw niezbędnych dokumentów do rozliczenia. Możemy je dostarczyć na Twój adres e-mail lub domowy.

 2. Wypełnij dostarczone dokumenty, podpisz umowę, załącz kartę podatkową i zaświadczenie o dochodach, a następnie odeślij komplet do naszego biura.

 3. Oczekuj na zwrot podatku z zagranicy. Średni czas oczekiwania na decyzję podatkową wynosi od 3 do 6 miesięcy. W przypadku różnicy między naszymi wyliczeniami a decyzją podatkową, złożymy stosowne odwołanie.

Sprawdź zakładkę Nasze Punkty i znajdź najbliższy dla siebie Punkt Obsługi Klienta Internova-Tax.

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z gotowego formularzu podatkowego i wprowadź niezbędne dane podatnika.

Click Here
Ochrona danych osobowych*
Polityka prywatności*

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERNOVA-TAX, ul. Strzelców Bytomskich 7, 45-084 Opole, NIP: 7542755951, REGON: 160039185. Przetwarzamy Państwa dane w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego.

Copyright © 2023 Internova-tax