Zwrot podatku z zagranicy Gdynia

Zwrot podatku z zagranicy Bielsko-Biała

Biuro podatkowe Internova-Tax to ekspert w dziedzinie zwrotu podatku z zagranicy.
Pomożemy Ci odzyskać podatek z Niemiec, Holandii, Austrii i Belgii.

Biuro rozliczeń zagranicznych Bielsko Biała

Dokumenty niezbędne do rozliczenia podatku to:

 • Formularz Internova-Tax,

 • Karta podatkowa z kraju, w którym pracowałeś,

 • Zaświadczenie o dochodach podbite w polskim urzędzie skarbowym (znajdziesz je w naszym formularzu).

Opracowanie otrzymanego od Ciebie kompletu dokumentów zajmie nam maksymalnie 3 dni robocze. W pierwszej kolejności wykonamy dla Ciebie bezpłatną kalkulację aby poinformować Cię ile zwrotu podatku z zagranicy otrzymasz. Następnym krokiem jest sporządzenie deklaracji podatkowej i wysłanie jej do zagranicznego urzędu skarbowego. Średni czas oczekiwania na zwrot podatku to 3 do 6 miesięcy.

Dlaczego Warto Rozliczyć Swój Podatek z Zagranicy?

pieniądze, które możesz otrzymać z zagranicznego urzędu skarbowego to dodatkowy zastrzyk gotówki, który nie podlega dodatkowemu opodatkowaniu. Dzięki temu możesz swobodnie wykorzystać te środki na to, na co tylko masz ochotę. Nasze biuro zajmuje się wszelkimi formalnościami, dlatego Ty możesz cieszyć się dodatkową gotówką.

Internova-Tax to zespół wykwalifikowanych i uprawnionych księgowych, którzy na bieżąco śledzą zmieniające się przepisy podatkowe. Specjalizujemy się w zagranicznym prawie podatkowym, co pozwala nam indywidualnie podejść do każdego Klienta i przedstawić rozwiązania na najwyższym poziomie. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb i staramy się uzyskać dla Ciebie zwrot pieniędzy w jak najkrótszym czasie. Nasze deklaracje podatkowe uwzględniają wszystkie dostępne ulgi podatkowe, dzięki czemu nasi Klienci zazwyczaj otrzymują bardzo wysokie zwroty.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo, wsparcie podczas procesu zwrotu podatku oraz kompleksowe rozwiązania na polu zagranicznych finansów. Zwrot podatku to tylko początek, razem osiągniemy więcej!

W czym się specjalizujemy?

Internova-Tax specjalizuje się w zwrotach podatku z zagranicy oraz wszelkich usługach z tym powiązanych. Jeśli jest taka potrzeba zrealizujemy dla Ciebie również:

 • rozliczenie Pit36+zg do polskiego urzędu skarbowego,

 • rejestrację konta bankowego w zagranicznym urzędzie skarbowym,

 • zwrot dodatku do ubezpieczenia Zorgtoeslag z Holandii,

 • rozmowę telefoniczną z niemieckim, holenderskim, austriackim lub belgijskim urzędem skarbowym,

 • tłumaczenia pism.


Zwrot podatku z zagranicy „krok po kroku”:

 1. Skontaktuj się z naszym konsultantem, a otrzymasz komplet dokumentów niezbędnych do rozliczenia.

 2. Wypełnij otrzymane dokumenty, podpisz umowę, załącz kartę podatkową i zaświadczenie o dochodach. Następnie odeślij cały komplet do naszego biura.

 3. Pozwól sobie na chwilę relaksu i czekaj na zwrot podatku z zagranicy. Średni czas oczekiwania na decyzję podatkową to 3 do 6 miesięcy. W przypadku różnicy między naszymi wyliczeniami a decyzją podatkową, złożymy stosowne odwołanie.

Sprawdź zakładkę Nasze Punkty i znajdź najbliższy dla siebie Punkt Obsługi Klienta Internova-Tax.

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z gotowego formularzu podatkowego i wprowadź niezbędne dane podatnika.

Click Here
Ochrona danych osobowych*
Polityka prywatności*

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERNOVA-TAX, ul. Strzelców Bytomskich 7, 45-084 Opole, NIP: 7542755951, REGON: 160039185. Przetwarzamy Państwa dane w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego.

Copyright © 2023 Internova-tax