Zwrot podatku z zagranicy Gdynia

Zwrot podatku z zagranicy Częstochowa

Jesteśmy biurem podatkowym które specjalizuje się w rozliczeniach, oraz odzyskiwaniu zasiłków, dodatków oraz świadczeń urlopowych z zagranicy. Pomożemy Ci odzyskać podatek z Niemiec, Holandii, Austrii i Belgii.

Biuro rozliczeń zagranicznych Częstochowa

Dokumenty niezbędne do rozliczenia podatku to:

 • Formularz Internova-Tax,

 • Karta podatkowa z kraju, w którym pracowałeś,

 • Zaświadczenie o dochodach podbite w polskim urzędzie skarbowym (znajdziesz je w naszym formularzu).

Opracowanie otrzymanego od Ciebie kompletu dokumentów zajmie nam maksymalnie 3 dni robocze. W pierwszej kolejności wykonamy dla Ciebie bezpłatną kalkulację aby poinformować Cię ile zwrotu podatku z zagranicy otrzymasz. Następnym krokiem jest sporządzenie deklaracji podatkowej i wysłanie jej do zagranicznego urzędu skarbowego. Średni czas oczekiwania na zwrot podatku to 3 do 6 miesięcy.

Zwrot Podatku z zagranicy - Twój Dodatkowy Zastrzyk Gotówki

Odzyskaj pieniądze z zagranicznych urzędów skarbowych i przekształć je w dodatkowy kapitał do wykorzystania. Zwrot podatku to Twoja nagroda – bez opodatkowania. Chcesz zrealizować swoje cele? My zajmiemy się wszystkimi formalnościami, a Ty ciesz się gotówką na swoich zasadach.

Internova-Tax to zespół wyłącznie wykwalifikowanych i uprawnionych księgowych, którzy są na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami podatkowymi. Zagraniczne prawo podatkowe to nasza specjalność, a indywidualne podejście do każdego Klienta to nasza troska. Dostosowujemy się do Twoich potrzeb, dążąc do uzyskania dla Ciebie jak najkorzystniejszego zwrotu w najkrótszym czasie.

Te pieniądze to Twój zasłużony dodatkowy zastrzyk gotówki, który nie podlega dodatkowemu opodatkowaniu. Przeznacz je na cokolwiek zechcesz, a my zajmiemy się formalnościami. Skontaktuj się z biurem podatkowym Internova-Tax i rozpocznij proces odzyskiwania podatku z zagranicy już dziś!

W czym się specjalizujemy?

Internova-Tax specjalizuje się w zwrotach podatku z zagranicy oraz wszelkich usługach z tym powiązanych. Jeśli jest taka potrzeba zrealizujemy dla Ciebie również:

 • rozliczenie Pit36+zg do polskiego urzędu skarbowego,

 • rejestrację konta bankowego w zagranicznym urzędzie skarbowym,

 • zwrot dodatku do ubezpieczenia Zorgtoeslag z Holandii,

 • rozmowę telefoniczną z niemieckim, holenderskim, austriackim lub belgijskim urzędem skarbowym,

 • tłumaczenia pism.


Zwrot podatku z zagranicy „krok po kroku”:

 1. Skontaktuj się z naszym konsultantem i otrzymaj na adres e-mail lub adres domowy komplet dokumentów potrzebnych do rozliczenia.

 2. Wypełnij otrzymane dokumenty, przeczytaj i podpisz umowę, załącz kartę podatkową i zaświadczenie o dochodach, a następnie odeślij cały komplet do naszego biura.

 3. Odpocznij i poczekaj na zwrot podatku z zagranicy. Średni czas oczekiwania na decyzję podatkową z zagranicznego urzędu to 3 do 6 miesięcy. Pamiętaj, że jeśli kwota na decyzji podatkowej różni się od kwoty wyliczonej przez nas, złożymy stosowne odwołanie.


Sprawdź zakładkę Nasze Punkty i znajdź najbliższy dla siebie Punkt Obsługi Klienta Internova-Tax.

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z gotowego formularzu podatkowego i wprowadź niezbędne dane podatnika.

Click Here
Ochrona danych osobowych*
Polityka prywatności*

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERNOVA-TAX, ul. Strzelców Bytomskich 7, 45-084 Opole, NIP: 7542755951, REGON: 160039185. Przetwarzamy Państwa dane w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego.

Copyright © 2023 Internova-tax