E301 / PD U1 - potwierdzenie lat pracy w Holandii

E301 / PD U1

Europejskie zaświadczenie E301 / PD U1 to potwierdzenie lat pracy w Holandii. 

Druk ten jest niezbędny do potwierdzenia Twoich holenderskich lat składkowych, ponieważ prawie zawsze wymaga tego ZUS. Będzie to dokument niezbędny w przypadku:

  • nabycia prawa do zasiłku dla bezrobotnych (w sytuacji, gdy zamierzamy zaliczyć okresy ubezpieczenia / zatrudnienia z innych krajów UE),

  • ubiegania się o rentę lub emeryturę (w sytuacji, gdy zamierzamy zaliczyć okresy ubezpieczenia / zatrudnienia z innych krajów UE),

  • obliczenia podstawy wymiaru urlopu wypoczynkowego.

Dzięki sumowaniu okresów ubezpieczenia / zatrudnienia, praca wykonywana za granicą liczy się tak samo jak okresy zatrudnienia w kraju, w którym staramy się o świadczenie z tytułu bezrobocia oraz stanowi podstawę do jego obliczenia i otrzymania.

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie i zajmiemy się formalnościami.

Click Here
Ochrona danych osobowych*
Polityka prywatności*

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERNOVA-TAX, ul. Strzelców Bytomskich 7, 45-084 Opole, NIP: 7542755951, REGON: 160039185. Przetwarzamy Państwa dane w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego.

koszt usługi to 250 PLN!

Najczęściej zadawane pytania:

Nie. Formularz o wydanie zaświadczenia o latach przepracowanych w Holandii możesz wysłać na 4 tygodnie przed zakończeniem zatrudnienia.

Dokumenty do pobrania:

HOLANDIA E301

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą

Copyright © 2023 Internova-tax