Zwrot podatku z zagranicy Kielce

Biuro rozliczeń zagranicznych Kielce

Potrzebujesz pomocy w rozliczeniu podatku? Starasz się o zwrot podatku za pracę za granicą? Skontaktuj się z naszym konsultantem telefonicznie, e-mailowo lub sprawdź zakładkę Nasze Punkty i znajdź najbliższy dla siebie Punkt Obsługi Klienta Internova-Tax. Pracownicy naszej firmy mają wieloletnie doświadczenie w obsłudze rachunkowej, a do każdego Klienta podchodzą indywidualnie. Pracownicy odpowiedzą Ci na wszystkie pytania i rozwieją Twoje wątpliwości dotyczące rozliczenia oraz czasu oczekiwania na zwrot. Nasze biuro rozliczeń zagranicznych pomoże Ci w zwrocie podatku z następujących krajów:

 • Austria,

 • Belgia,

 • Holandia,

 • Niemcy.

Zwrot podatku z zagranicy przysługuje każdemu, kto podjął się legalnej pracy w innym kraju, a której pracodawca potrącał zaliczki z wynagrodzenia na podatek dochodowy. Rozliczenie dochodu z zagranicy oraz procedury związane z ubieganiem się o zwrot podatku bywają skomplikowane, z uwagi na różne systemu podatkowe w różnych krajach. Właśnie dlatego warto zaufać profesjonalistom i powierzyć swoje sprawy rachunkowe firmie takiej jak INTERNOVA-TAX. Weźmiemy na siebie całą odpowiedzialność za proces związany z zagraniczną deklaracją podatkową, dzięki czemu podatek z zagranicy zostanie odpowiednio rozliczony i trafi na Twoje konto w jak najszybszym czasie.

Rozliczenie podatku z zagranicy – od czego zacząć?

 • Krok 1: skompletuj niezbędne dokumenty – możesz je pobrać z naszej strony, wystarczy wejść w zakładkę Zwrot podatku i wybrać kraj, w którym pracowałeś.

 • Krok 2: wypełnij nasz formularz oraz umowę i załącz potrzebne dokumenty – do rozliczenia Cię z zagranicznym urzędem skarbowym potrzebujemy pewnych danych, które musisz wypełnić. Załącz kartę podatkową z danego kraju (Jaaropgave, Lohnsteuerbescheinigung, Lohnzettel, Loonfiche) i zaświadczenie o dochodach podbite w polskim urzędzie skarbowym. Jeśli masz problem z wypełnieniem dokumentów – skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci także sprawdzić, czy przysługują Ci ulgi podatkowe.

 • Krok 3: Przekaż nam komplet dokumentów - wyślij go samodzielnie do naszego biura lub zamów kuriera na nasz koszt – reszta formalności należy już do nas. Jeśli nie wiesz na jakim etapie jest Twoja sprawa, skontaktuj się z naszym biurem.

Oprócz rozliczeń zagranicznych, nasze biuro Internova-Tax zajmuje się również wszystkimi dodatkowymi usługami z tym powiązanymi.

Jeśli potrzebujesz, nasi specjaliści zrealizują dla Ciebie:

 • rozliczenie Pit36+zg do polskiego urzędu skarbowego,

 • rejestrację konta bankowego w zagranicznym urzędzie skarbowym,

 • zwrot dodatku do ubezpieczenia Zorgtoeslag z Holandii,

 • rozmowę telefoniczną z niemieckim, holenderskim, austriackim lub belgijskim urzędem skarbowym,

 • tłumaczenia pism.

Więcej informacji na temat dodatkowych usług znajdziesz w zakładce Inne usługi.

Skontaktuj się z naszym konsultantem telefonicznie, e-mailowo lub sprawdź zakładkę Nasze Punkty i znajdź najbliższy dla siebie Punkt Obsługi Klienta Internova-Tax.

Zrealizujemy dla Ciebie nawet najbardziej zawiłe i skomplikowane rozliczenie podatku z Niemiec, Holandii, Austrii, Belgii.

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z gotowego formularzu podatkowego i wprowadź niezbędne dane podatnika.

Click Here
Ochrona danych osobowych*
Polityka prywatności*

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERNOVA-TAX, ul. Strzelców Bytomskich 7, 45-084 Opole, NIP: 7542755951, REGON: 160039185. Przetwarzamy Państwa dane w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego.

Copyright © 2023 Internova-tax