Zwrot podatku z zagranicy Gdynia

Zwrot podatku z zagranicy Radom

Skontaktuj się z naszym biurem podatkowym i odzyskaj swoje zasłużone środki już dziś!
Pomożemy Ci odzyskać podatek z Niemiec, Holandii, Austrii i Belgii.

Biuro rozliczeń zagranicznych Radom

Dokumenty niezbędne do rozliczenia podatku to:

 • Formularz Internova-Tax,

 • Karta podatkowa z kraju, w którym pracowałeś,

 • Zaświadczenie o dochodach podbite w polskim urzędzie skarbowym (znajdziesz je w naszym formularzu).

Opracowanie otrzymanego od Ciebie kompletu dokumentów zajmie nam maksymalnie 3 dni robocze. W pierwszej kolejności wykonamy dla Ciebie bezpłatną kalkulację aby poinformować Cię ile zwrotu podatku z zagranicy otrzymasz. Następnym krokiem jest sporządzenie deklaracji podatkowej i wysłanie jej do zagranicznego urzędu skarbowego. Średni czas oczekiwania na zwrot podatku to 3 do 6 miesięcy.

Zwrot Podatku z zagranicy - Twoje Finanse, Twoje Wybory!

Pieniądze, które możesz otrzymać z zagranicznego urzędu skarbowego, stanowią dodatkowy kapitał, na którym nie ciąży opodatkowanie. Masz pełną swobodę ich wydania – możesz zrealizować swoje marzenia i cele. Nasze biuro zajmie się wszelkimi formalnościami, Ty ciesz się zasłużoną gotówką.

Nasz zespół to wyłącznie wykwalifikowani i uprawnieni księgowi, stale na bieżąco z najnowszymi przepisami podatkowymi. Zagraniczne prawo podatkowe to nasza pasja i specjalność. Każdy Klient to dla nas indywidualne wyzwanie, a nasze rozwiązania są zawsze na najwyższym poziomie. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb, dążąc do jak najszybszego zwrotu pieniędzy.

Wykorzystaj swoje pieniądze tak, jak chcesz, a my zajmiemy się formalnościami. Skontaktuj się z naszym biurem podatkowym i odzyskaj swoje zasłużone środki już dziś!

W czym się specjalizujemy?

Internova-Tax specjalizuje się w zwrotach podatku z zagranicy oraz wszelkich usługach z tym powiązanych. Jeśli jest taka potrzeba zrealizujemy dla Ciebie również:

 • rozliczenie Pit36+zg do polskiego urzędu skarbowego,

 • rejestrację konta bankowego w zagranicznym urzędzie skarbowym,

 • zwrot dodatku do ubezpieczenia Zorgtoeslag z Holandii,

 • rozmowę telefoniczną z niemieckim, holenderskim, austriackim lub belgijskim urzędem skarbowym,

 • tłumaczenia pism.


Zwrot podatku z zagranicy „krok po kroku”:

 1. Skontaktuj się z naszym konsultantem i otrzymaj komplet dokumentów potrzebnych do rozliczenia. Bezpośrednio na Twój adres e-mail lub domowy.

 2. Wypełnij dostarczone dokumenty, podpisz umowę oraz załącz kartę podatkową i zaświadczenie o dochodach. Następnie odesłij komplet do naszego biura.

 3. Odpocznij i czekaj na zwrot podatku z zagranicy. Średni czas oczekiwania na decyzję podatkową wynosi 3-6 miesięcy. Pamiętaj, że w razie różnicy między naszym wyliczeniem a decyzją podatkową, złożymy stosowne odwołanie.

Sprawdź zakładkę Nasze Punkty i znajdź najbliższy dla siebie Punkt Obsługi Klienta Internova-Tax.

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z gotowego formularzu podatkowego i wprowadź niezbędne dane podatnika.

Click Here
Ochrona danych osobowych*
Polityka prywatności*

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERNOVA-TAX, ul. Strzelców Bytomskich 7, 45-084 Opole, NIP: 7542755951, REGON: 160039185. Przetwarzamy Państwa dane w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego.

Copyright © 2023 Internova-tax