Zwrot podatku z zagranicy Gdynia

Zwrot podatku z zagranicy Sosnowiec

Internova-Tax pomoże Ci uzyskać dodatkowy zastrzyk gotówki z zagranicznego urzędu skarbowego.
Pomożemy Ci odzyskać podatek z Niemiec, Holandii, Austrii i Belgii.

Biuro rozliczeń zagranicznych Sosnowiec

Dokumenty niezbędne do rozliczenia podatku to:

 • Formularz Internova-Tax,

 • Karta podatkowa z kraju, w którym pracowałeś,

 • Zaświadczenie o dochodach podbite w polskim urzędzie skarbowym (znajdziesz je w naszym formularzu).

Opracowanie otrzymanego od Ciebie kompletu dokumentów zajmie nam maksymalnie 3 dni robocze. W pierwszej kolejności wykonamy dla Ciebie bezpłatną kalkulację aby poinformować Cię ile zwrotu podatku z zagranicy otrzymasz. Następnym krokiem jest sporządzenie deklaracji podatkowej i wysłanie jej do zagranicznego urzędu skarbowego. Średni czas oczekiwania na zwrot podatku to 3 do 6 miesięcy.

Dlaczego Warto Rozliczyć Swój Podatek z Zagranicy z Internova-Tax w Sosnowcu?

To proste – zyskujesz dodatkowy zastrzyk gotówki, który nie podlega opodatkowaniu. Skontaktuj się z naszym biurem podatkowym, aby odzyskać swoje pieniądze z zagranicznego urzędu skarbowego. Wykorzystaj swoje środki na własne cele, a my zajmiemy się całą procedurą. Oczekujemy na Ciebie!

Internova-Tax to zespół wyłącznie wykwalifikowanych i uprawnionych księgowych, którzy na bieżąco śledzą zmieniające się przepisy podatkowe. Specjalizujemy się w zagranicznym prawie podatkowym, a każdy Klient traktowany jest indywidualnie. Nasze rozwiązania są zawsze na najwyższym poziomie, a naszym celem jest jak najszybszy zwrot pieniędzy dla Ciebie. Dzięki pełnemu wykorzystaniu dostępnych ulg podatkowych, nasze deklaracje podatkowe zazwyczaj przynoszą bardzo wysokie zwroty.

Zdobądź dodatkowe środki finansowe z zagranicznego urzędu skarbowego i wykorzystaj je zgodnie z własnymi preferencjami. Nasze biuro zajmie się całą procedurą, a Ty ciesz się dodatkową gotówką. Pieniądze, które otrzymasz, stanowią bezpodatkowy kapitał, który możesz spożytkować na cokolwiek tylko zechcesz.

W czym się specjalizujemy?

Internova-Tax specjalizuje się w zwrotach podatku z zagranicy oraz wszelkich usługach z tym powiązanych. Jeśli jest taka potrzeba zrealizujemy dla Ciebie również:

 • rozliczenie Pit36+zg do polskiego urzędu skarbowego,

 • rejestrację konta bankowego w zagranicznym urzędzie skarbowym,

 • zwrot dodatku do ubezpieczenia Zorgtoeslag z Holandii,

 • rozmowę telefoniczną z niemieckim, holenderskim, austriackim lub belgijskim urzędem skarbowym,

 • tłumaczenia pism.


Zwrot podatku z zagranicy „krok po kroku”:

 1. Skontaktuj się z naszym konsultantem i otrzymaj komplet dokumentów niezbędnych do rozliczenia. Dostarczymy je na Twój adres e-mail lub domowy.

 2. Wypełnij dostarczone dokumenty, podpisz umowę oraz załącz kartę podatkową i zaświadczenie o dochodach. Cały komplet odeslij do naszego biura.

 3. Oczekuj na zwrot podatku z zagranicy. Średni czas oczekiwania na decyzję podatkową wynosi 3-6 miesięcy. W razie różnicy między naszym wyliczeniem a decyzją podatkową, złożymy stosowne odwołanie.

Sprawdź zakładkę Nasze Punkty i znajdź najbliższy dla siebie Punkt Obsługi Klienta Internova-Tax.

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z gotowego formularzu podatkowego i wprowadź niezbędne dane podatnika.

Click Here
Ochrona danych osobowych*
Polityka prywatności*

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERNOVA-TAX, ul. Strzelców Bytomskich 7, 45-084 Opole, NIP: 7542755951, REGON: 160039185. Przetwarzamy Państwa dane w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego.

Copyright © 2023 Internova-tax