Zwrot podatku z zagranicy Olsztyn

Biuro rozliczeń zagranicznych Olsztyn

Jeśli chcesz szybko i kompleksowo zrealizować zwrot podatku z zagranicy, skontaktuj się z naszym biurem. Pomożemy Ci odzyskać podatek z Niemiec, Holandii, Austrii i Belgi.

Dokumenty niezbędne do rozliczenia podatku to:

  • Formularz Internova-Tax,

  • Karta podatkowa z kraju, w którym pracowałeś,

  • Zaświadczenie o dochodach podbite w polskim urzędzie skarbowym (znajdziesz je w naszym formularzu).

Opracowanie otrzymanego od Ciebie kompletu dokumentów zajmie nam maksymalnie 4 dni robocze. W pierwszej kolejności wykonamy dla Ciebie bezpłatną kalkulację aby poinformować Cię ile zwrotu podatku z zagranicy otrzymasz. Następnym krokiem jest sporządzenie deklaracji podatkowej i wysłanie jej do zagranicznego urzędu skarbowego. Średni czas oczekiwania na zwrot podatku to 3 do 6 miesięcy.

Skontaktuj się z naszym biurem aby otrzymać informację jaki formularz jest konieczny do wypełnienia w Twoim przypadku, jak go wypełnić i jakie dokumenty załączyć.

Czy warto rozliczyć podatek z zagranicy? Odpowiedź jest oczywista – WARTO.

Wynikiem wykonywanych przez nas deklaracji podatkowych w 90% jest zwrot podatku. Pieniądze, które możesz otrzymać z zagranicznego urzędu skarbowego to dodatkowy zastrzyk gotówki, który nie podlega dodatkowemu opodatkowaniu. Możesz je przeznaczyć na co tylko masz ochotę. Nasze biuro zajmie się wszelkimi formalnościami, a Ty ciesz się dodatkową gotówką.

Biuro podatkowe Internova-Tax to zespół wyłącznie wykwalifikowanych i uprawnionych księgowych, którzy są na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami podatkowymi. Zagraniczne prawo podatkowe to nasza specjalność. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, przedstawiając rozwiązania na najwyższym poziomie. Dopasowujemy się do potrzeb Klientów i staramy się uzyskać dla nich zwrot pieniędzy w jak najkrótszym czasie. Sporządzamy deklaracje podatkowe wykorzystując wszystkie możliwe ulgi podatkowe, w związku z czym nasi klienci otrzymują w większości bardzo wysokie zwroty podatku.

Odprowadzony za granicą podatek możesz odzyskać nawet za lata wstecz.

Niemcy – maksymalnie do 4 lat wstecz,

Holandia – maksymalnie do 5 lat wstecz,

Austria – maksymalnie do 5 lat wstecz,

Belgia – maksymalnie do 3 lat wstecz.

Specjalizujemy się głównie w rozliczeniach podatku z zagranicy, ale nie tylko. Jeśli jest taka potrzeba nasi specjaliści zrealizują dla Ciebie również:

  • rozliczenie Pit36+zg do polskiego urzędu skarbowego,

  • rejestrację konta bankowego w zagranicznym urzędzie skarbowym,

  • zwrot dodatku do ubezpieczenia Zorgtoeslag z Holandii,

  • rozmowę telefoniczną z niemieckim, holenderskim, austriackim lub belgijskim urzędem skarbowym,

  • tłumaczenia pism.

Ile czeka się na zwrot podatku z zagranicy?

Na zwrot podatku z zagranicy czeka się średnio 3 do 6 miesięcy. Wszystko zależy od wielu czynników, które urząd skarbowy musi wziąć pod uwagę podczas wydawania decyzji. Wpływ będą miały Twoje zarobki, sytuacja rodzinna, i ulgi podatkowe, z których będziesz korzystać.

Jeżeli zależy Ci na szybkim otrzymaniu pieniędzy, skup się przede wszystkim aby złożyć deklarację podatkową w wyznaczonym terminie. Ważne jest także, aby nie popełnić błędu w formularzu, ponieważ konieczność naniesienia poprawek sprawi, że proces zdecydowanie się wydłuży.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje dokumenty będą uzupełnione poprawnie, skorzystaj z pomocy profesjonalnego biura podatkowego – Internova-Tax.

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z gotowego formularzu podatkowego i wprowadź niezbędne dane podatnika.

Click Here
Ochrona danych osobowych*
Polityka prywatności*

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERNOVA-TAX, ul. Strzelców Bytomskich 7, 45-084 Opole, NIP: 7542755951, REGON: 160039185. Przetwarzamy Państwa dane w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego.

Copyright © 2023 Internova-tax