Zwrot podatku z zagranicy Katowice

Biuro rozliczeń zagranicznych Katowice

Internova-Tax świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu zwrotu podatku z zagranicy, Polakom pracującym poza granicami kraju. Nasza wiedza i doświadczenie wraz z kompetentnym podejściem do każdego Klienta, pozwala nam na uzyskiwanie maksymalnych zwrotów w najkrótszym czasie. Oferujemy pełną obsługę administracyjną państw takich jak Austria, Belgia, Holandia, Niemcy. Z nami zwrot podatku z zagranicy ogranicza się do minimum formalności i maksymalnej oszczędności czasu.

Zwrot podatku z zagranicy to sporządzenia zeznania podatkowego do zagranicznego urzędu skarbowego, którego wynikiem jest odzyskanie nadpłaconego podatku.

Odprowadzony za granicą od Twojego wynagrodzenia podatek może być w różnej wysokości. Są również przypadki, w których pracodawca nie ma obowiązku w ogóle odprowadzać podatku. Dlatego czasem rozliczenie z zagranicy bywa nieopłacalne lub wiąże się z dopłatą. Na wysokość zwrotu podatku wypływ ma wysokość odprowadzonego podatku oraz wysokość sumy globalnych dochodów.

Jeśli zdecydujesz się na rozliczenie z uwzględnieniem ulg podatkowych możesz uzyskać spory zwrot podatku z zagranicy lub uniknąć dopłaty.

Przed sporządzeniem finalnej deklaracji podatkowej, wykonamy dla Ciebie kalkulację zwrotu podatku, po której będziesz mógł zdecydować czy chcesz wysłać rozliczenie do zagranicznego urzędu skarbowego.

Chcesz odzyskać podatek z Niemiec, Holandii, Austrii lub Belgii? Poniżej przedstawiamy jak prosty jest cały proces.

Zwrot podatku z zagranicy „krok po kroku”:

 1. Skontaktuj się z naszym konsultantem i otrzymaj na adres e-mail lub adres domowy komplet dokumentów potrzebnych do rozliczenia.

 2. Wypełnij otrzymane dokumenty, przeczytaj i podpisz umowę, załącz kartę podatkową i zaświadczenie o dochodach, a następnie odeślij cały komplet do naszego biura.

 3. Odpocznij i poczekaj na zwrot podatku z zagranicy. Średni czas oczekiwania na decyzję podatkową z zagranicznego urzędu to 3 do 6 miesięcy. Pamiętaj, że jeśli kwota na decyzji podatkowej różni się od kwoty wyliczonej przez nas, złożymy stosowne odwołanie.

Co jest potrzebne do rozliczenia podatku z zagranicy?

 • Formularz Internova-Tax,

 • Karta podatkowa z kraju, w którym pracowałeś,

 • Zaświadczenie o dochodach podbite w polskim urzędzie skarbowym (znajdziesz je w naszym formularzu).

Jeśli nie wiesz jaki formularz jest niezbędny w Twoim przypadku, lub nie wiesz jak wypełnić dokumenty – skontaktuj się z Nami. Przeprowadzimy Cię przez cały proces.

Oprócz rozliczenia podatku z zagranicy, oferujemy także wszystkie usługi z tym związane. Jeśli potrzebujesz, nasi specjaliści zrealizują dla Ciebie:

 • rozliczenie Pit36+zg do polskiego urzędu skarbowego,

 • rejestrację konta bankowego w zagranicznym urzędzie skarbowym,

 • zwrot dodatku do ubezpieczenia Zorgtoeslag z Holandii,

 • rozmowę telefoniczną z niemieckim, holenderskim, austriackim lub belgijskim urzędem skarbowym,

 • tłumaczenia pism.

Więcej informacji na temat dodatkowych usług znajdziesz w zakładce Inne usługi.

Skontaktuj się z naszym konsultantem telefonicznie, e-mailowo lub sprawdź zakładkę Nasze Punkty i znajdź najbliższy dla siebie Punkt Obsługi Klienta Internova-Tax.

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z gotowego formularzu podatkowego i wprowadź niezbędne dane podatnika.

Click Here
Ochrona danych osobowych*
Polityka prywatności*

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERNOVA-TAX, ul. Strzelców Bytomskich 7, 45-084 Opole, NIP: 7542755951, REGON: 160039185. Przetwarzamy Państwa dane w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego.

Copyright © 2023 Internova-tax