Zwrot podatku z zagranicy Gdynia

Zwrot podatku z zagranicy Gliwice

Zagraniczna praca to szansa na zdobycie doświadczenia, ale także możliwość dodatkowego zastrzyku gotówki.
Pomożemy Ci odzyskać podatek z Niemiec, Holandii, Austrii i Belgii.

Biuro rozliczeń zagranicznych Gliwice

Dokumenty niezbędne do rozliczenia podatku to:

 • Formularz Internova-Tax,

 • Karta podatkowa z kraju, w którym pracowałeś,

 • Zaświadczenie o dochodach podbite w polskim urzędzie skarbowym (znajdziesz je w naszym formularzu).

Opracowanie otrzymanego od Ciebie kompletu dokumentów zajmie nam maksymalnie 3 dni robocze. W pierwszej kolejności wykonamy dla Ciebie bezpłatną kalkulację aby poinformować Cię ile zwrotu podatku z zagranicy otrzymasz. Następnym krokiem jest sporządzenie deklaracji podatkowej i wysłanie jej do zagranicznego urzędu skarbowego. Średni czas oczekiwania na zwrot podatku to 3 do 6 miesięcy.

Dlaczego Warto Rozliczyć Swój Podatek z Zagranicy?

Zwrot podatku z zagranicznego urzędu skarbowego to dodatkowy zastrzyk gotówki, który nie podlega dodatkowemu opodatkowaniu. Możesz zrobić z tymi pieniędzmi, co tylko zechcesz. To Twoje decyzje, Twoje wybory. My zajmiemy się wszelkimi formalnościami, abyś Ty mógł cieszyć się dodatkową gotówką.

Internova-Tax to zespół wykwalifikowanych księgowych, którzy są na bieżąco z dynamicznie zmieniającymi się przepisami podatkowymi. Specjalizujemy się w zagranicznym prawie podatkowym, co oznacza, że mamy głęboką wiedzę na ten temat. Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego dostosowujemy się do Twoich indywidualnych potrzeb. Naszym celem jest uzyskanie dla Ciebie jak najwyższego zwrotu pieniędzy w jak najkrótszym czasie. Dzięki naszym staraniom, nasi Klienci otrzymują zazwyczaj bardzo wysokie zwroty podatku.

Twoje pieniądze z zagranicznego urzędu skarbowego mogą stać się Twoim dodatkowym źródłem środków. Skontaktuj się z nami już dziś, a nasi eksperci pomogą Ci w uzyskaniu Twojego zasłużonego zwrotu podatku. Bądź mądry finansowo – wybierz Internova-Tax!

W czym się specjalizujemy?

Internova-Tax specjalizuje się w zwrotach podatku z zagranicy oraz wszelkich usługach z tym powiązanych. Jeśli jest taka potrzeba zrealizujemy dla Ciebie również:

 • rozliczenie Pit36+zg do polskiego urzędu skarbowego,

 • rejestrację konta bankowego w zagranicznym urzędzie skarbowym,

 • zwrot dodatku do ubezpieczenia Zorgtoeslag z Holandii,

 • rozmowę telefoniczną z niemieckim, holenderskim, austriackim lub belgijskim urzędem skarbowym,

 • tłumaczenia pism.


Zwrot podatku z zagranicy „krok po kroku”:

 1. Skontaktuj się z naszym doświadczonym konsultantem i otrzymaj zestaw dokumentów potrzebnych do rozliczenia. Wysyłka może dotrzeć na Twój adres e-mail lub domowy.

 2. Wypełnij dostarczone dokumenty, podpisz umowę oraz załącz kartę podatkową i zaświadczenie o dochodach. Następnie odesłij cały komplet do biura Internova-Tax.

 3. Odpocznij i poczekaj na zwrot podatku z zagranicy. Średni czas oczekiwania na decyzję podatkową wynosi od 3 do 6 miesięcy. W razie różnicy między naszymi wyliczeniami a decyzją podatkową, złożymy stosowne odwołanie.

Sprawdź zakładkę Nasze Punkty i znajdź najbliższy dla siebie Punkt Obsługi Klienta Internova-Tax.

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z gotowego formularzu podatkowego i wprowadź niezbędne dane podatnika.

Click Here
Ochrona danych osobowych*
Polityka prywatności*

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERNOVA-TAX, ul. Strzelców Bytomskich 7, 45-084 Opole, NIP: 7542755951, REGON: 160039185. Przetwarzamy Państwa dane w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego.

Copyright © 2023 Internova-tax