Biuro rachunkowe podatki zagraniczne Toruń

Jeśli zależy Ci na szybkim i sprawnym zwrocie podatku z zagranicy to skontaktuj się z biurem Internova-Tax. Internova-Tax to biuro rachunkowe, którego specjalizacja polega na pomocy Polakom, którzy wyjeżdżają do pracy za granicę. Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę administracyjną z Niemiec, Holandii, Austrii i Belgii. Zajmujemy się sporządzaniem deklaracji podatkowych do zagranicznych urzędów skarbowych takich jak np. Finanzamt czy Belastingdienst. Pomagamy także w otrzymaniu zasiłków na dzieci.

Jeśli jest taka potrzeba nasi specjaliści zrealizują dla Ciebie również:

  • rozliczenie Pit36+zg do polskiego urzędu skarbowego,

  • rejestrację konta bankowego w zagranicznym urzędzie skarbowym,

  • zwrot dodatku do ubezpieczenia Zorgtoeslag z Holandii,

  • rozmowę telefoniczną z niemieckim, holenderskim, austriackim lub belgijskim urzędem skarbowym,

  • tłumaczenia pism.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wykonujemy kalkulacje zwrotu podatku, które Cię do niczego nie zobowiązują. Wystarczy tylko przesłać nam odpowiednie dokumenty, czyli kartę podatkową z kraju, w którym pracowałeś oraz informację czy miałeś jakieś inne dochody np. w Polsce. To wystarczy nam, aby skrupulatnie przeanalizować Twój dochód i odprowadzone zaliczki na podatek dochodowy, od których zależy wysokość Twojego zwrotu.

Dokumenty niezbędne do rozliczenia podatku z zagranicy to:

  • Formularz Internova-Tax,

  • Karta podatkowa z kraju, w którym pracowałeś,

  • Zaświadczenie o dochodach podbite w polskim urzędzie skarbowym (znajdziesz je w naszym formularzu).

Opracowanie otrzymanego od Ciebie kompletu dokumentów zajmie nam maksymalnie 3 dni robocze. W pierwszej kolejności wykonamy dla Ciebie bezpłatną kalkulację aby poinformować Cię ile zwrotu podatku z zagranicy otrzymasz. Następnym krokiem jest sporządzenie deklaracji podatkowej i wysłanie jej do zagranicznego urzędu skarbowego. Średni czas oczekiwania na zwrot podatku to 3 do 6 miesięcy.

Nie masz potrzebnych do rozliczenia dokumentów? Nic straconego. Nasi specjaliści pomogą Ci w odzyskaniu kart podatkowych z kraju, w którym pracowałeś: Jaroopgave (jarograf), Lohnsteuerbescheinigung, Lohnzettel czy Loonfiche.

Dlaczego możesz nam zaufać? Ponieważ nasz zespół składa się z wykwalifikowanych księgowych, posiadające uprawnienia. Umowa z naszym biurem jest czytelna i przejrzysta, opracowana w sposób korzystny dla Klienta. Opłaty dokonujesz dopiero po podpisaniu umowy z naszym biurem.

Nasi Klienci mogą zawsze liczyć na naszą fachową pomoc. Nie zostawiamy żadnych pytań bez odpowiedzi, a powierzone nam zadania wykonujemy w sposób sumienny i terminowy. Z Internova-Tax nie musisz bać się skomplikowanego urzędowego języka, ponieważ przekształcimy go dla Ciebie na proste i zrozumiałe formuły.

Jeśli jesteś osobą, która pracuje za granicą i chcesz uzyskać zwrot podatku – pomożemy Ci. Zdajemy sobie sprawę, że wyjazd za granicę to często konieczność, a rozłąka z bliskimi nie jest łatwa. W związku z tym staramy się wziąć na swoje barki jak najwięcej formalności, ponieważ chcemy abyś czas spędzony w kraju mógł wykorzystać w 100% tak jak chcesz. Satysfakcja naszych Klientów wynika z wiedzy, empatii i doświadczenia jakie wkładamy w świadczone przez nas usługi.

Skontaktuj się z naszym konsultantem telefonicznie, e-mailowo lub sprawdź zakładkę Nasze Punkty i znajdź najbliższy dla siebie Punkt Obsługi Klienta Internova-Tax.

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z gotowego formularzu podatkowego i wprowadź niezbędne dane podatnika.

Click Here
Ochrona danych osobowych*
Polityka prywatności*

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERNOVA-TAX, ul. Strzelców Bytomskich 7, 45-084 Opole, NIP: 7542755951, REGON: 160039185. Przetwarzamy Państwa dane w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego.

Copyright © 2023 Internova-tax