Zwrot podatku z zagranicy Gdynia

Zwrot podatku z zagranicy Bytom

Biuro Podatkowe Internova-Tax, specjalizuje się w rozliczeniach, zasiłkach, dodatkach i świadczeniach urlopowych z zagranicy.
Pomożemy Ci odzyskać podatek z Niemiec, Holandii, Austrii i Belgii.

Biuro rozliczeń zagranicznych Bytom

Dokumenty niezbędne do rozliczenia podatku to:

 • Formularz Internova-Tax,

 • Karta podatkowa z kraju, w którym pracowałeś,

 • Zaświadczenie o dochodach podbite w polskim urzędzie skarbowym (znajdziesz je w naszym formularzu).

Opracowanie otrzymanego od Ciebie kompletu dokumentów zajmie nam maksymalnie 3 dni robocze. W pierwszej kolejności wykonamy dla Ciebie bezpłatną kalkulację aby poinformować Cię ile zwrotu podatku z zagranicy otrzymasz. Następnym krokiem jest sporządzenie deklaracji podatkowej i wysłanie jej do zagranicznego urzędu skarbowego. Średni czas oczekiwania na zwrot podatku to 3 do 6 miesięcy.

Dlaczego Warto Rozliczyć Swój Podatek z Zagranicy?

Odzyskane środki z zagranicznego urzędu skarbowego mogą stać się cennym zasobem do wykorzystania na co tylko zechcesz. Nasze biuro zajmuje się wszelkimi formalnościami, dzięki czemu Ty możesz cieszyć się dodatkową gotówką, a my zadbamy o cały proces.

Biuro podatkowe Internova-Tax to zespół wykwalifikowanych księgowych, którzy śledzą zmieniające się przepisy podatkowe. Zagraniczne prawo podatkowe to nasza specjalność. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, dostarczając rozwiązań na najwyższym poziomie. Staramy się uzyskać dla Ciebie zwrot pieniędzy w jak najkrótszym czasie, wykorzystując wszystkie dostępne ulgi podatkowe. W rezultacie nasi Klienci cieszą się zazwyczaj bardzo wysokimi zwrotami podatku.

Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wypełnić odpowiedni formularz, dostarczymy wskazówki dotyczące dokumentów i zapewnimy wsparcie na każdym etapie procesu. Zwrot podatku z zagranicy to tylko jeden krok w kierunku finansowego sukcesu!

W czym się specjalizujemy?

Internova-Tax specjalizuje się w zwrotach podatku z zagranicy oraz wszelkich usługach z tym powiązanych. Jeśli jest taka potrzeba zrealizujemy dla Ciebie również:

 • rozliczenie Pit36+zg do polskiego urzędu skarbowego,

 • rejestrację konta bankowego w zagranicznym urzędzie skarbowym,

 • zwrot dodatku do ubezpieczenia Zorgtoeslag z Holandii,

 • rozmowę telefoniczną z niemieckim, holenderskim, austriackim lub belgijskim urzędem skarbowym,

 • tłumaczenia pism.


Zwrot podatku z zagranicy „krok po kroku”:

 1. Skontaktuj się z naszym konsultantem i otrzymaj komplet dokumentów potrzebnych do rozliczenia.

 2. Wypełnij dokumenty, przeczytaj i podpisz umowę. Dołącz kartę podatkową oraz zaświadczenie o dochodach z polskiego urzędu skarbowego. Następnie przekaż cały komplet do naszego biura.

 3. Pozwól sobie na chwilę oddechu i czekaj na zwrot podatku z zagranicy. Średni czas oczekiwania na decyzję podatkową to 3 do 6 miesięcy. W przypadku różnicy między naszymi wyliczeniami a decyzją podatkową, złożymy stosowne odwołanie.

Sprawdź zakładkę Nasze Punkty i znajdź najbliższy dla siebie Punkt Obsługi Klienta Internova-Tax.

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z gotowego formularzu podatkowego i wprowadź niezbędne dane podatnika.

Click Here
Ochrona danych osobowych*
Polityka prywatności*

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERNOVA-TAX, ul. Strzelców Bytomskich 7, 45-084 Opole, NIP: 7542755951, REGON: 160039185. Przetwarzamy Państwa dane w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego.

Copyright © 2023 Internova-tax