Zwrot podatku z zagranicy Łódź

Biuro rozliczeń zagranicznych Łódź

Internova-Tax świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu zwrotu podatku z zagranicy, Polakom pracującym poza granicami kraju. Nasza wiedza i doświadczenie wraz z kompetentnym podejściem do każdego Klienta, pozwala nam na uzyskiwanie maksymalnych zwrotów w najkrótszym czasie. Oferujemy pełną obsługę administracyjną państw takich jak Austria, Belgia, Holandia, Niemcy. Z nami zwrot podatku z zagranicy ogranicza się do minimum formalności i maksymalnej oszczędności czasu.

Zwrot podatku z zagranicy to sporządzenia zeznania podatkowego do zagranicznego urzędu skarbowego, którego wynikiem jest odzyskanie nadpłaconego podatku.

Odprowadzony za granicą od Twojego wynagrodzenia podatek może być w różnej wysokości. Są również przypadki, w których pracodawca nie ma obowiązku w ogóle odprowadzać podatku. Dlatego czasem rozliczenie z zagranicy bywa nieopłacalne lub wiąże się z dopłatą. Na wysokość zwrotu podatku wypływ ma wysokość odprowadzonego podatku oraz wysokość sumy globalnych dochodów.

Jeśli zdecydujesz się na rozliczenie z uwzględnieniem ulg podatkowych możesz uzyskać spory zwrot podatku z zagranicy lub uniknąć dopłaty.

Przed sporządzeniem finalnej deklaracji podatkowej, wykonamy dla Ciebie kalkulację zwrotu podatku, po której będziesz mógł zdecydować czy chcesz wysłać rozliczenie do zagranicznego urzędu skarbowego.

Zwrot podatku z zagranicy „krok po kroku”:

  1. Skontaktuj się z naszym konsultantem i otrzymaj na adres e-mail lub adres domowy komplet dokumentów potrzebnych do rozliczenia.

  2. Wypełnij otrzymane dokumenty, przeczytaj i podpisz umowę, załącz kartę podatkową i zaświadczenie o dochodach, a następnie odeślij cały komplet do naszego biura.

  3. Odpocznij i poczekaj na zwrot podatku z zagranicy. Średni czas oczekiwania na decyzję podatkową z zagranicznego urzędu to 3 do 6 miesięcy. Pamiętaj, że jeśli kwota na decyzji podatkowej różni się od kwoty wyliczonej przez nas, złożymy stosowne odwołanie.

Pamiętaj jednak, że jeśli jesteś rezydentem w Polsce, a pracujesz za granicą to musisz w pierwszej kolejności złożyć deklarację podatkową PIT36+ZG.
PIT 36 z załącznikiem ZG to deklaracja podatkowa umożliwiająca rozliczenie dochodów uzyskiwanych za granicą, przed urzędem skarbowym w Polsce. To zeznanie podatkowe dotyczy osób, które uzyskiwały dochody za pracę w innym kraju lub uzyskały dochód zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Złożenie PIT 36 ZG stanowi obowiązek dla wszystkich polskich rezydentów podatkowych.

Jeśli potrzebujesz, oprócz zwrotu podatku z zagranicy, zrealizujemy dla Ciebie:

  • rozliczenie Pit36+zg do polskiego urzędu skarbowego,

  • rejestrację konta bankowego w zagranicznym urzędzie skarbowym,

  • zwrot dodatku do ubezpieczenia Zorgtoeslag z Holandii,

  • rozmowę telefoniczną z niemieckim, holenderskim, austriackim lub belgijskim urzędem skarbowym,

  • tłumaczenia pism.

Dodatkowo dla pracujących w Niemczech, Holandii, Austrii i Belgii uzyskujemy zasiłki rodzinne (Kindergeld i Kinderbijslag).

Skontaktuj się z naszym konsultantem telefonicznie, e-mailowo lub sprawdź zakładkę Nasze Punkty i znajdź najbliższy dla siebie Punkt Obsługi Klienta Internova-Tax.

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z gotowego formularzu podatkowego i wprowadź niezbędne dane podatnika.

Click Here
Ochrona danych osobowych*
Polityka prywatności*

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERNOVA-TAX, ul. Strzelców Bytomskich 7, 45-084 Opole, NIP: 7542755951, REGON: 160039185. Przetwarzamy Państwa dane w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość wysłaną za pomocą formularza kontaktowego.

Copyright © 2023 Internova-tax